• NLS Power<br />szkolenie podstawowe

  NLS Power
  szkolenie podstawowe

  więcej

 • NLS<br />Sopot Summer Camp<br />szk.podst.<br/>edycja letnia

  NLS
  Sopot Summer Camp
  szk.podst.
  edycja letnia

  więcej

 • NLS<br />Black Belt<br />szk.zaawansowane

  NLS
  Black Belt
  szk.zaawansowane

  więcej

 • NLS<br />Coaching

  NLS
  Coaching

  więcej

SZKOLENIA GRUPOWE NLS 2017
MIASTO TERMIN  ZAMÓW

NLS Summer Camp 2017 - Wakacyjne 7 dniowe intensywne szkolenie z Uwodzenia 

Sopot 04-10 sierpnia 2017
brak miejsc
nls, hipnotyczne uwodzenie

NLS Black Belt - techniki zaawansowane - "Metody, które powinny być całkowicie zakazane!" 

Sopot 11-13 sierpnia 2017
brak miejsc
nls, hipnotyczne uwodzenie
Naucz się flirtować i podrywać kobiety! 2 Dniowy Przyspieszony Intensywny Kurs Uwodzenia NLS
Sopot

18-19
listopad
2017

nls, hipnotyczne uwodzenie 
Szkolenie Indywidualne NLS - Program precyzyjnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań! Ustalane
indywidualnie
tel. 733-274-274  

trener nlp, dsr, nls, uwodzenie, hipnotyczne uwodzenie

Wszystko zaczęło się w 2003 roku od pierwszego w Polsce szkolenia z uwodzenia NLS (Hipnotyczne Uwodzenie) i było wszystko jasne. 

Poniżej szybki przewodnik po męsku...

SZKOLENIE MIEJSCE NAJBLIŻSZY
TERMIN
FORMULARZ
REZERWACJI MIEJSCA
INFORMACJE DODATKOWE
NLS Hipnotyczne Uwodzenie - szkolenie podstawowe Warszawa 21-23 kwiecień 2017 ZAMAWIAM
nls, hipnotyczne uwodzenie

NLS Hipnotyczne Uwodzenie - Szkolenie Podstawowe. Najdłużej prowadzone szkolenie z uwodzenia w Polsce, pojawiło się w kraju w 2003 roku. Dla mężczyzn w każdym wieku, którzy lubią dobrą zabawę i chcą podnieść swoją skuteczność oraz wejść na wyższy poziom umiejętności uwodzenia. Więcej szczegułów dotyczących samego programu szkolenia w opisie. Szkolenie 3-dniowe. Odbywa się co 4 miesiące.

NLS Black Belt - szkolenie zaawansowane Sopot 4-10 sierpień 2017 ZAMAWIAM
nls, black belt, zaawansowane szkolenie z uwodzenia
NLS Black Belt - Szkolenie Zaawansowane - Stań Się Prawdziwym Mistrzem Uwodzenia. Czyli zaawansowane strategie uwodzenia oparte na zaawansowanym nlp, perswazji i hipnozie, prawidłach psychologii społecznej oraz na całkowicie nowych autorskich metodach uwodzenia. "3 dni metod które powinny być całkowicie zakazane !".
NLS Sopot Summer Camp 2016 Sopot 11-13 sierpień 2017 ZAMAWIAM
nls, sopot summer camp

NLS Sopot Summer Camp 2016 - Specjalna Letnia Edycja Szkolenia (NLS Hipnotyczne Uwodzenie - Szkolenie Podstawowe). Najdłużej prowadzone szkolenie z uwodzenia w Polsce, pojawiło się w kraju w 2003 roku. Dla mężczyzn w każdym wieku, którzy lubią dobrą zabawę i chcą podnieść swoją skuteczność oraz wejść na wyższy poziom umiejętności uwodzenia. Więcej szczegułów dotyczących samego programu szkolenia w opisie. UWAGA ! Szkolenie 7-dniowe. Odbywa się 1 raz do roku latem w Sopocie.

Szkolenie Indywidualne Sopot lub Warszawa

Rezerwacje tylko i wyłącznie +48 733 274 274

ZAMAWIAM
nls, coaching indywidualny

NLS Szkolenie Indywidualne - Zaawansowane techniki i strategie uwodzenia które są precyzyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Dla mężczyzn w każdym wieku, którzy lubią dobrą zabawę i chcą podnieść swoją skuteczność oraz wejść na wyższy mistrzowski poziom umiejętności uwodzenia. 3 dni sam na sam z trenerem NLS i 3 dni NLS Hipnotyczne Uwodzenie - Szkolenie Podstawowe. Razem łącznie otrzymujesz 6 dni szkoleniowych !

Metodologia i Historia szkoleń NLS

Szkolenie podstawowe NLS Power składa się obecnie z czterech modułów "Cztery Style Uwodzenia" oraz wielu innych. Szczegóły programowe znajdziesz w opisach poszczególnych szkoleń. Jedna z metodologi (Hipnotyczne Uwodzenie) została opisana przez naszych twórców i pionierów NLS (Szkoleń z Uwodzenia) w Polsce (Andrzej Batko, Lech Dębski, Paweł Sowa) w książce Alchemia Uwodzenia

13 lat na rynku i tysiące zadowolonych klientów! Największym sukcesem jest to że, trafiłeś właśnie do nas i chcesz zmienić swoje życie na lepsze... Jeśli chcesz i mówisz sobie, że zmienię coś jutro.. Jutro jest dniem, który nigdy nie nadchodzi! Po prostu zmień to teraz!

Sam warsztat, NLS Hipnotyczne Uwodzenie - kurs podstawowy prowadzony jest nieprzerwanie od 2003r. i składa się z wielu modułów oraz w sobie zawiera cztery moduły stylów komunikacyjnych:

Hipnotyczne Uwodzenie, Bezczelne Uwodzenie, Serdeczne Uwodzenie, Błyskotliwe Uwodzenie.

Tylko nauczenie się i właściwe poznanie podstaw oraz połączenie wszystkich metod komunikacyjnych i wielu innych, zaprzęgniętych do jednego celu - UWIEDZENIA KOBIETY - zapewni Tobie ELASTYCZNOŚĆ działania! Gwarantujemy rezultaty i 100% satysfakcję !

Jeżeli byłeś już kiedyś na szkoleniu NLS, to koniecznie skorzystaj z możliwości powtórki szkolenia za symboliczną opłatę szkolenia po kosztach. Będziesz zaskoczony jak wiele nowych technologii doszło do tych już znanych oraz jak inaczej i łatwiej możesz ponownie przetrenować stary sprawdzony materiał.

 Drukuj  Email