• NLS Power<br />szkolenie podstawowe

  NLS Power
  szkolenie podstawowe

  więcej

 • NLS<br />Sopot Summer Camp<br />szk.podst.<br/>edycja letnia

  NLS
  Sopot Summer Camp
  szk.podst.
  edycja letnia

  więcej

 • NLS<br />Black Belt<br />szk.zaawansowane

  NLS
  Black Belt
  szk.zaawansowane

  więcej

 • NLS<br />Coaching

  NLS
  Coaching

  więcej

SZKOLENIA NLS 2021
MIASTO TERMIN  ZAPISY

NLS Sopot Summer Camp  - 
Letnia Edycja Szkolenia
4 dni (Czwartek- Niedziela)
Zapisy trwają

Sopot 29 Lipiec - 1
Sierpień
2021r
Kliknij tutaj 

NLS Black Belt - szkolenie zaawansowane (poniedziałek - wtorek)
Ostatnie miejsca

Sopot 2 - 3
Sierpień
2021r
Kliknij tutaj

NLS szkolenie podstawowe 2 dni (Sobota - Niedziela)
Zapisy trwają

Warszawa 14-15
Sierpień
2021r
Kliknij tutaj
NLS Black Belt - szkolenie zaawansowane  - 2 dni (Sobota-Niedziela)
Zapisy trwają
Warszawa 28-29
Sierpień
2021r
Kliknij tutaj

Konsultacje telefoniczne/on-line. 
 Prowadzenie dotyczy problemów w małżeństwie i relacji lub np. jeśli chcesz odzyskać byłą partnerkę/dziewczynę.

Uwaga: Każda sprawa wyceniana indywidualnie


Cena standardowa
500 zł / pierwsza sesja  lub  pakiety sesji z trenerem NLS

-

 Ustalany
indywidualnie

konsultacje telefoniczne, zdalnie lub
e-mailowo.

 Zapisy pod nr. tel. 733-274-274

Szkolenie Indywidualne NLS - Program precyzyjnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań! 

Uwaga: W przypadku relacji/związku czy Twojego ukierunkowania na konkretny problem/osobę - każda sprawa wyceniana indywidualnie.

Cena standardowa
5000 zł / dzien brutto lub  pakiety sesji z trenerem NLS

Ustalane
indywidualnie

 Ustalany
indywidualnie

2 lub więcej dni.

 

 Zapisy pod nr. tel. 733-274-274 lub yebi@nls.pl

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu +48 733 274 274 lub yebi@nls.pl

Ze względu na bezpieczeństwo powierzonych nam spraw jak i bezpieczeństwo oraz zachowanie prywatności naszych klientów szczegółowe informacje odnośnie miejsca szkolenia uczestnicy otrzymują przed rozpoczęciem szkolenia.

 

W momencie zapisywania się na kurs, byłem świeżo po rozstaniu z dziewczyna, po 4 latach związku - załamany. Nie miałem większych problemów z podchodzeniem do kobiet i mówieniem im komplementów, które one słyszały od 99% facetów ...oraz w rozmowach z kobietami. Problem polegał na tym, że po paru minutach rozmowy następowała cisza i trudno było mi znaleźć temat do następnej rozmowy. Poza tym zdarzało się , ze kobiety mówiły mi ze fajny ze mnie kolega, ale.... Już w trakcie kursu, zauważyłem istotną zmianę. Trenerzy całkowicie dla mnie nieświadomie zainstalowali mi w głowie większą pewność siebie oraz pokazali i nauczyli w jaki sposób rozmawiać z kobietami, by w trakcie "zwykłej rozmowy", przemycić do ich wyobraźni te wszystkie rzeczy, które chce z nimi później robić, rozbudzić fantazje i skierować je na siebie... To ode mnie zależy co i kiedy będziemy robić... Poza tym zauważyłem, że zacząłem podchodzić do wielu pięknych kobiet i w pewnym momencie, złapałem się na tym, ze nie mam oporu przed mówieniem różnych rzeczy, które do tej pory gdy mówiłem, przynajmniej dla mnie brzmiały sztucznie. Mało tego, zauważyłem że zmieniła się moja postawa, jestem teraz o wiele pewniejszy siebie i łatwiej mi podejść do pięknej kobiety, która idzie ulicą i rozmawia przez komórkę, przerwać jej tą rozmowę, zainteresować sobą i zaprosić na kawę... od razu!!!, po czym wziąć nr tel i umówić się na następne spotkanie... Kurs zmienił także moją postawę w stosunku do kobiet: z postawy pantoflarza - podporządkowanego kobiecie, na partnera który potrafi brać i dawać... który gdy mówi to kobiety go słuchają... Nauczyłem się także, w jaki sposób mówić, by kobiety mnie słuchały i powodować by chciały więcej i więcej... Czasem słyszę, że jestem innym facetem niż ci których spotykały do tej pory i że szkoda ze tak rzadko spotyka się takich mężczyzn... To jest najprzyjemniejsze!!! I jeszcze jedno chce powiedzieć! Ten kurs nie spowoduje, ze z przeciętnego frajera (ja taki byłem) staniesz się playboyem z dnia na dzień. Ale jeśli będziesz ćwiczył i stosował się do zaleceń trenerów, to jestem pewien, ze po kilku miesiącach a może i tygodniach od tego momentu, gdy obudzisz się znowu rano obok pięknej kobiety, powiesz sobie.... hmmm...warto było!!! Bo czyż nie warto wybrać sobie tą jedyną, z którą zechcesz być może spędzić resztę życia lub jakiś czas... spośród 25-30 pięknych i wartościowych kobiet, jak spośród 2-3 które zrobiły Ci tą "łaskę", że Cię zechciały??? Wybór należy do Ciebie...

Paweł

Po pierwsze szkolenie i jego ocena. Szkolenie było zajebiste pod kątem energii, przełamywania się oraz co mi się podobało wiedzy nie tylko z zakresu NLS ale i NLP i ogólnie psychologii i kontaktów między ludźmi - ruch gałek ocznych to coś fenomenalnego znając tylko podstawy podstaw. Wieczory spędzone w centrach handlowych z trenerami oraz rozmowy przy piwie "do rana" to także świetny pomysł. Wiedzy było dużo i na pewno wiele informacji mi umknęło, takie bombardowanie technikami, otwarciami jest super, bo wiesz choćbym zapamiętał 5-10% z całości to już zmiany w moim życiu będą olbrzymie. Bardzo sobie chwalę ducha kursu oraz osób prowadzących w sensie ich przekonań (myślę, że tematy ekologii w tym wszystkim, energii oraz podawania prawdy w sensie że 3 dni to dopiero początek początku a dalej to ciężka praca jest dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o mnie. Widać zmianę. I właśnie to czego nie robiłem po pierwszym NLSie, stosuje w praktyce metody NLP aby mieć dobrą postawę. Zacząłem wypróbowywać metody na koleżankach z pracy - działa rewelacyjnie, a cytaty to już w ogóle rzeczywiście można mówić o wszystkim. W wawie, będę też więcej notował, bo jednak pamięć jest zawodna! Wypróbowałem ten tekst z robieniem loda ("może pani mi zrobić loda z dwóch gałek") jeszcze po szkoleniu w niedziele. Pani na mój tekst odpowiedziała: my tu nie robimy lodów hehe, dwie panie z kolejki obok mnie zrobiły się bordowe, za to jedna z ekspedientek taka blondynka trochę zaczerwieniona powiedziała: "ja mogę Panu zrobić!!" najlepsze jest właśnie to co mówiłeś apropo Lesia. Mimo tego, że stało tam tyle ludzi (kobiet), było kilka ekspedientek to NIC się nie stało, nie było wzywania ochrony, moralizowani, tzn ja na jej odpowiedz NIE ROBIMY LODÓW ODPOWIEDZIAŁEM, "to Pani na mnie tak działa, że się zamyśliłem" ;-)

Tomek

Do NLS byłem nastawiony z pewną dozą niedowierzania ale pomimo tego zdecydowałem się pojechać na szkolenie. Co mogę powiedzieć? Zmiana o 180 stopni i nie chodzi tylko o kontakty z kobietami. Daje Ci to potężne narzędzie do kształtowania własnej osobowości i postawy wobec otaczającej nas rzeczywistości. Reszta zależy już tylko od Ciebie. Jesteś jak Neo możesz - naginać otaczający Cię świat dla własnych potrzeb i oczekiwań. 1. Laski za którymi biegałem już nic dla mnie nie znaczą wydaja się jakieś puste, nic nie znaczące i niewarte mojego zainteresowania czad 2. Odrzuciło mnie od browara taki efekt uboczny jakoś mi nie smakuje a przecież kurwa byłem piwoszem a tak na serio to taki efekt uboczny jest ok dobra zabawa bez alkoholu. 3. Jak wracałem ze szkolenia to miałem w sobie momentami taki zajebisty fan że zrobiłem sobie kotwice teraz jak odpalę sobie w pracy energia mnie rozwala jak jestem na fajce to łażę w koło popielniczki :) 4. Dziś wyskoczyłem na rynek zobaczyć co na mieście wpadam do ogródka a za pipą zajebista laska wiec podchodzę totalny luz zamawiam kawkę i parę niezobowiązujących komplementów siadam a dziewczę jak biega po ogródku to co raz ukradkiem spojrzenie w moją stronę aż wywaliła orła z browarem trochę mi się jej szkoda zrobiło :) Skończyłem kawkę do kasy płacę i pytam się laski "Kawa czy herbata?" A ona "Kawa"

Andrzej

Niesamowita wiedza i szkolenie, to zmieniło mój punkt widzenia na kobiety. Narzędzia które dostałem dają mi przewagę w kontaktach z kobietami i całej komunikacji z ludźmi. Na ta ilość wiedzy szkolenie powinno być trochę dłuższe bo jestem zajechany :) ale i tak petarda. jest Super!!!

Naprawdę super kurs. Mnóstwo fascynującej i ciekawej wiedzy przekazanej przez trenerów w fajny sposób, dużo wyjść do klubów i na miasto gdzie sprawdzić i przetrenować można całą wiedzę praktycznie. Dziękuję wszystkim kolegom i oczywiście moim trenerom za fantastycznie spędzony czas :) jeszcze tu wrócę :)

Zajebiste szkolenie, spełnia wszystkie oczekiwania, obejmuje komunikację z kobietami w bardzo szerokim zakresie i daje niesamowite narzędzia.

maciekec1(malpa)gmail.com

Warsztat NLS daje tyle narzędzi że stosowanie ich sprowadza uwodzenie kobiet do prostego powtarzalnego procesu.

Michał

Szkolenie NLS pomogło mi się otworzyć na kobiety. Moim problemem przed kursem był brak działania, jednak wiem że cudów nie ma i że jeszcze dużo pracy przede mną, jednak mam w sobie teraz dużo więcej wiary i energii.

Mateusz F.

Szkolenie bardzo fajne i konkretne. Sporo praktycznej wiedzy, która miałem okazję od razu zastosować w praktyce, w trakcie szkolenia i od razu przekonać się że fantastycznie to działa. Jedno z niewielu dobrych szkoleń z wielu które są, nie znałem wielu istotnych rzeczy które się tu dowiedziałem a tematem uwodzenia interesuje się już bardzo długo. Jedno z niewielu dobrych szkoleń. Jeszcze mam chaos w myślach:)

Kurs NLS Summer Camp był bardzo ciekawy, przejrzałem i otworzyłem oczy na wiele ciekawych rzeczy, o których nie miałem pojęcia. Przyjazd na ten kurs był bardzo pouczający i polecam go każdemu kto posiada otwarty umysł.

Przemysław Przemro30(malpa)gmail.com

Styl prowokatywny to mój ulubiony styl komunikacji, Prowadzone szkolenie przez Macieja który jest uczniem Franka Farellego, było rewelacyjne, mnóstwo śmiechu i dobrego humoru, pozytywnej energii i inspirujących przykładów. Historyjki pozwoliły mi lepiej przyswoić i ugruntować wiedzę a liczne ćwiczenia praktyczne niesamowicie podniosły poziom zaangażowania. Roland to charyzmatyczny samiec, który swoją sylwetką manifestuje pozycje samca alfa i słucha się go z ciekawością, a jego styl naprawdę robi wrażenie. Arek inspirująco opowiadał o gadżetach potrzebnych w „zabawach” z kobietami, jego profesjonalizm widać we wszystkim co robi.

Kris.

 • Dużo materiału
 • Dużo ćwiczeń
 • Fantastyczna atmosfera
 • Bardzo dobry kontakt
 • Otwartość
 • Praktyczne zastosowania i wyjaśnienia

Formuła szkoleń się zmieniła. Pamiętam stare szkolenie sprzed kilku lat i dziś jestem niezmiernie zadowolony, bo dzięki nowej formule treningu i dzięki temu że było mnóstwo ćwiczeń praktycznych podczas zajęć teoretycznych, wykładów, nareszcie mogłem oswoić się z rozmawianiem w nowy sposób w bezpiecznych warunkach.

ryszard.k.wysocki(malpa)gmail.com

Jestem zadowolony że byłem! Było fajnie prowadzone :)

K.S.

Szkolenie naprawdę super. Prowadzący naprawdę zajebiści ludzie. Cztery dni interesującego szkolenia, praca nad postawą i zajęcia w terenie. Było naprawdę interesująco i zabawnie. Naprawdę polecam :)

Szkolenie odbieram bardzo pozytywnie. Dostrzegłem w sobie swoje prawdziwe pokłady z których sobie do tej pory nie zdawałem sprawy, a te warsztaty nauczyły mnie jak zmienić swoją postawę. Ćwiczenia praktyczne były niesamowite, chociaż zrobiłem ich za mało bo nie czuję się jeszcze zupełnie swobodnie jednak wiem, że to kwestia trochę dłuższej praktyki. Mimo to trafiłem na wspaniałą dziewczynę 9.5 , 10 która z uśmiechem i chęcią dała mi swój numer telefonu. Totalnie zmieniłem swoją postawę, podejście i wyobrażenie na temat kobiet – w jaki sposób myślą, co jest dla nich ważne, i w jaki sposób wywoływać w nich stany emocjonalne. Ogólnie super szkolenie, super pozytywni bezpośredni trenerzy stawiający w znacznym stopniu na praktykę. Dużo praktyki. Niesamowity jest również Roland jak i Arek motywując nas do podchodzenia. Ogromna ilość wiedzy została przez nich przekazana, wiedzy z ich życia, wiedzy praktycznej. Jedynym minusem okazał się klub który był niewypałem, niezupełnie z winy trenerów. Nie polecę żądnemu ze swoich znajomych warsztatu bo nie chcę robić sobie konkurencji...

Sebastian

Fantastyczna atmosfera w której wiedza i umiejętności ciskały we mnie nie widząc nawet kiedy. Często łapałem się już pierwszego dnia że nieświadomie nauczone rzeczy już po pierwszym wykładzie. Podejścia do atrakcyjnych kobiet wreszcie robię naturalnie a rozmowę kieruje w kierunku który mi odpowiada, a z każdym kolejnym słowem gdy już razem rozmawialiśmy widziałem jak patrzy z coraz większym zainteresowaniem i ciekawością. Wszystko dzięki wyjściom, trenerom i zachęcaniu i konkretnym radom przy wspólnej grze dziennej i nocnej sprawdzając w praktyce. :) Sumer Time

Krzysiek.

Szkolenie zmieniło mój punkt widzenia odnośnie komunikacji międzyludzkiej, zwłaszcza komunikacji z kobietami. Uzyskałem bardzo dużo wiedzy, którą będę wdrażał przez następne tygodnie i miesiące. To szkolenie to świetny punkt wyjścia do zmiany. Cała praca i efekt tej pracy spoczywają na moich barkach. Jestem przekonany, że już wkrótce przerosną moje najśmielsze oczekiwania.

Jarek

Super profesjonalny kurs miła atmosfera.

Fantastyczne szkolenie dotyczące komunikacji. Bardzo obszerny materiał, który można wykorzystać w relacjach z kobietami i nie tylko. Atmosfera i energia szkolenia gwarantowała bardzo fajnie spędzony czas

Szkolenie super ! Byłem trzeci raz i jak i poprzedni raz odkryłem dla siebie nowe narzędzia w komunikacji nie tylko z kobietami, a również z ludźmi. Najbardziej spodobały mi się techniki „pytań” prowokacji oraz bardzo pomocne było wyjście do klubu. Teoria + praktyka = mocne umiejętności które mogę stosować tu i teraz. Dzięki Prowadzącym!

Pozdrawiam Sebastian King

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, dużo ciekawego i nowego materiału. Wiem jedno że jeśli będę wykorzystywać to co dostałem na NLS to nie ma żadnych ograniczeń w kontaktach z kobietami. Mogę polecić wszystkim! Podziękowania dla fantastycznych trenerów i wszystkich kolegów.

Marek

Kiedy spotkałem się pierwszy raz z tematyką uwodzenia nie wierzyłem że moje relacje z kobietami mogą być dużo lepsze po szkoleniu, ale teraz wiem że to naprawdę działa. Na kursie NLS dostałem bardzo, bardzo dużo fantastycznej wiedzy i zmieniłem swoje przekonania na temat kobiet i funkcjonowania ich psychiki „one naprawdę nie gryzą…” Podziękowania dla trenerów! Dzięki!!!

NLS - jednym słowem POLECAM! Dzięki za fantastyczne szkolenie i nową wiedzę:)

Andrzej.

Super szkolenie, masa naprawdę nowych materiałów i praktycznej wiedzy dołożona do tego co było na starym NLS. Dzięki z pełen wiedzy i fantastyczny kurs!

Idąc na szkolenie NLS Patrzyłem na ten temat przez pryzmat „Alchemii Uwodzenia” Wciąż nurtowała mnie kwestia jak zacząć rozmowę i jak ją podtrzymać żeby zastosować te „magiczne patterny’. Nowa odsłona NLS odpowiedziała mi dogłębnie na te pytania. Wcześniej nie miałem aż takiego i zbyt wiele kontaktów z kobietami i nie wiedziałem że w tak skrajnie różny sposób mogą się zachowywać. Ale okazało się że mając tak bardzo bogaty wachlarz metod można do każdej z nich podejść w nieszablonowy sposób… Nie ma sensu dłużej się rozpisywać – polecam!

Tomek.

Zaskakujące szkolenie z dużym naciskiem na psychologię kobiet! polecam!

Szymon Borowo.

Idąc na szkolenie miałem pustkę w głowie, czułem się skopany przez życie i nieudany związek. Po szkoleniu, wracam pełen optymizmu, wiary w siebie że życie nie jest do dupy… wiem że ode mnie będzie zależeć jakie ono będzie, nie tylko w relacjach damsko męskich. Szkoda że tylko nie załapałem się na szkolenie 10 lat temu. Wiedza przekazana w pigułce poparta praktykami w „terenie” przyniosła skutek natychmiastowy, Czas i pieniądze jakie zainwestowałem to moja najlepsza inwestycja ostatnich lat...

Ponieważ jest więcej osób które były wcześniej na NLS, NLP jest za wiele odniesień do osób, książek, technik i zdarzeń o których nie wiem jako osoba nowa w tym temacie.
Bardzo dużo zajebistych materiałów ale jak dla mnie zbyt intensywnie. Uważam że kurs powinien trwać tydzień a nawet 10 dni. Lub być podzielony na fazy, tak by dopiero po przyswojeniu jakiejś części materiału zacząć kolejny.

szymonzawadzki(malpa)wp.pl

Chciałbym więcej... umieć wcześniej jak wychwytywać słowa transowe. Bezwzględnie!!! macho – skurwysyńskie patterny! ;) Dzięki!

Jedna moja uwaga, ale tylko mój punkt widzenia. Ci biedni chłopcy potrzebują więcej praktyki, jak mają zastosować te wszystkie narzędzia jak nie potrafią podejść do dziewczyny.

Artur.

Kurs dał możliwość dotarcia do swoich ograniczeń związanych z uwodzeniem kobiet. Odkrył przede mną narzędzia, które pozwolą mi rozwinąć moje umiejętności dotyczące życia własnego jak i dotyczące relacji z kobietami. Poznanie narzędzi do pracy nad sobą to jedno, a najważniejsze to konsekwentne stosowanie ich na co dzień.

Mariusz.

Bardzo ciekawe szkolenie motywujące do działania! Pokazało mi nową drogę którą pójdę…

Więcej Ronalda bo to charyzmatyczny prawdziwy dziki, zwierzak…! Maciek - jak zwykle 12godzin! BRAWO!

Nowa edycja NLS jest bardzo dobrym szkoleniem w kontaktach międzyludzkich, w szczególności dotyczących relacji z kobietami. Kurs jest wart swej ceny.

Szkolenie spełniło moje oczekiwania, doświadczenie i profesjonalizm trenerów pomogły mi w przełamaniu głównych barier i oporów jak i problemów z którymi borykałem się do tej pory. W kontaktach z kobietami stać mnie na więcej niż się spodziewałem. Liczę na jeszcze więcej materiałów i wykładów dotyczących starego NLSu.