/index.php/blog/63-sprawdzone-sposoby-na-rozwiazywanie-problemow-w-zwiazkach
 • NLS Power<br />szkolenie podstawowe

  NLS Power
  szkolenie podstawowe

  więcej

 • NLS<br />Sopot Summer Camp<br />szk.podst.<br/>edycja letnia

  NLS
  Sopot Summer Camp
  szk.podst.
  edycja letnia

  więcej

 • NLS<br />Black Belt<br />szk.zaawansowane

  NLS
  Black Belt
  szk.zaawansowane

  więcej

 • NLS<br />Coaching

  NLS
  Coaching

  więcej

SZKOLENIA NLS 2019/2020
MIASTO TERMIN  ZAPISY

NLS Sopot Summer Camp  - 
Letnia Edycja Szkolenia
4 dni (Czwartek- Niedziela)
Zapisy trwają

Sopot 30 Lipca - 2
Sierpnia
2020r
 Kliknij tutaj  

NLS Black Belt -
szkolenie zaawansowane
2 dni (Poniedziałek - Wtorek)
Zapisy trwają

Sopot 3-4
Sieprnia
2020r
 Kliknij tutaj  

NLS Hipnotyczny Seks - szkolenie z technik seksualnych

Zapisy trwają

Łódź 23-24
Listopada
2019r
 Kliknij tutaj  

Praktyk NLP - zjazd 1 z 2

Szkolenie kierunkowane na sukces: Kobiety Kasa Kariera

Zapisy trwają

Warszawa 17-19 stycznia
 2020r
Kliknij tutaj 

Praktyk NLP - zjazd 2 z 2

Szkolenie kierunkowane na sukces: Kobiety Kasa Kariera

Zapisy trwają

Warszawa 7-9
luty
 2020r
Kliknij tutaj 

Kurs uwodzenia NLS

Zapisy trwają

Warszawa 13-15
Grudnia
2019r
 Kliknij tutaj
Konsultacje telefoniczne - Precyzyjne rozwiązanie Twojego problemu
Cena: 300zł/h (mininum 2h) lub 3000 zł miesięczne prowadzenie w przypadku problemów w małżeństwie lub relacji
-

 Ustalany
indywidualnie

konsultacje telefoniczne lub Skype. Viber. Whatsapp.

 Zapisy pod nr tel. 733-274-274
Szkolenie Indywidualne NLS - Program precyzyjnie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań! 
Cena: 1900 zł brutto
za dzień szkolenia (minimalny zakup 2 dni, każdy dzień do 8h)
Ustalane
indywidualnie

 Ustalany
indywidualnie

 

 Zapisy pod nr tel. 733-274-274Ze względów bezpieczeństwa i zachowania prywatnośći klientów szczegółowe miejsce szkolenia otrzymują uczestnicy na adres email na 7 dni przed szkoleniem.

Sprawdzone sposoby na rozwiązywanie problemów w związkach

W każdym związku dochodzi do takiego momentu, gdy kłótnie zaczynają pojawiać się coraz częściej. Drobne konflikty zdarzają się w każdym związku, nawet tym, który wydawałby się idealny, jednak ich mnogość jest powodem do zmartwień. W momencie, gdy sytuacja zmienia się tak, że nie ma już dnia bez kłótni warto jest w końcu zastanowić się nad poprawieniem atmosfery w związku i rozwiązanie problemów w sprawdzony sposób.

problemy w związkuJednym z najbardziej tradycyjnych, a jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na rozwiązanie problemów, które męczą parę jest rozmowa. Pod wpływem emocji, presji czasu i rozmiaru problemów ludzie potrafią zacząć łatwo się denerwować, przez samym dochodzi do tego, że nie panują oni dobrze nad złością. W tym momencie lepiej ugryźć się w język, odejść na bok i postarać się uspokoić. Często będąc pod wpływem złych emocji mówimy rzeczy, o których w normalnej sytuacji nawet byśmy nie pomyśleli. Właśnie dlatego warto jest przeczekać aż złość przejdzie i dopiero po tym usiąść z drugą połówkę i zacząć rozmowę. Konwersacja powinna być szczera, a każda ze stron powinna opowiedzieć o wszystkich rzeczach, które ją męczą. Tylko w ten sposób można przekazać partnerowi informacje o swoich oczekiwaniach, o tym dlaczego dana osoba czuje się zawiedziona oraz czego się ona obawia.

Szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów w związkach jest możliwe także dzięki ustępstwom. Jak wiemy, często każdy myśli, że to jego zdanie jest najważniejsze i on ma rację. W małżeństwie czy też narzeczeństwie często trzeba jednak iść na kompromis, aby obydwie strony były zadowolone z rezultatu. Zamiast obwiniać drugą połowę lepiej zatem zastanowić się nad swoim zdaniem i zaproponować alternatywę wyjście z problemów, które potrafią rozdzielić nawet najbardziej kochającą się parę.

Rozwiązywanie problemów w związkach

Rozwiązywanie konfliktów w małżeństwach nie byłoby możliwe gdyby nie patrzenie na pewne sprawy z dystansem. Podczas kłótni każdy ma swoje zdanie i w każdym z nich znajduje się chociaż trochę prawdy. Pomimo wielkiej chęci do trzymania się własnej intuicji i udowodnienia swojej racji warto jest spojrzeć na sytuację z drugiej strony – swojego małżonka. Każdy z nas jest inny, ma swój charakter i własne wartości, dlatego należy zrozumieć też inny punkt postrzegania danego problemu. Warto zatem podczas kłótni skupić się na znalezieniu rozwiązania, które dla obydwu stron będzie odpowiednie.

Wymienione sposoby są jednymi z najskuteczniejszych jeśli chodzi o rozwiązywanie konfliktów w związku. Czasem wystarczy chwila skupienia i odsunięcie od siebie złych emocji, a już sytuacja wydaje się bardziej przystępna do rozwiązania. Warto zatem podczas kłótni zatrzymać się na chwilę i spojrzeć na problem z innej strony lub otworzyć oczy, na to co mówi partner, a już można znaleźć logiczne i przystępne pozbycie się problemów.

Drukuj Email